Автор Тема: інші ОС  (Прочитано 7949 раз)

Bouncer

  • Vagabond
  • *
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
інші ОС
« : Октября 04, 2013, 12:00:31 pm »
Всім привіт!
Колись давно, ще в 200х якомусь там році бігав на цьому сервері, памятаю що дуже вже тут мені подобалось. Буквально недавно натрапив на інфу в інтернеті що сервер знову оживає і пробила ностальгія тут погратись:)
Ну і власне прийшло таке питання - чи можна буде гратись на цьому сервері не з під народного улюбленця Windows? Сам сиджу з Mac OS X і успішно запускав(і грав!) на деяких серверах С4, а також один раз вдалось пробратись навіть на ХФ. Також, на сайті іншого сервера, але з такими ж хроніками, лежить клієнт ГФ, пристосований до гри на маках за допомогою вайн емуляції.
Чи дозволить захист Вашого сервера проникнути до гри через емуляцію віндовс?
Сам користуюсь вайном і кроссовером для досягнення таких цілей.

Буду дуже вдячний за відповідь!

premier

  • Knight
  • ****
  • Сообщений: 304
  • Карма: +44/-87
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #1 : Октября 04, 2013, 12:47:00 pm »
друже запущен ПТС сервер. зайди и провер :)

timeless

  • Heir
  • ***
  • Сообщений: 241
  • Карма: +39/-19
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #2 : Октября 04, 2013, 12:49:07 pm »
короче, установил на мак винду. хДДД по другому не вышло, хотя я не гений компьютерный
"Я вижу костры из книг, Я слышу овчарок лай. И когда-нибудь я крикну "Sieg!" А миллионы ответят "Hеil!"


http://clan-cats.com.ua/

Bouncer

  • Vagabond
  • *
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #3 : Октября 04, 2013, 12:54:35 pm »
друже запущен ПТС сервер. зайди и провер :)
Вчора робив пробний політ з кроссовера, клієнт оновився нормально, шрифти підійшли, клієнт не полетів по стандартній проблемі клієнтів з Interlude по ГФ(для тих хто в курсі, привіт від orean.vxd)
Ця помилка не залежать від сервера безпосередньо(хоча я можу помилятись), але змінивши підхід її можна обійти, тому лише лишається питання чи є сенс з нею боротись?) Тобто якщо перебю цю помилку, чи пустить захист серверу мене безпосередньо до гри?


Krec

  • Heir
  • ***
  • Сообщений: 129
  • Карма: +18/-13
  • Infinity[Umbrella]
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #4 : Октября 04, 2013, 01:39:47 pm »
короче, установил на мак винду. хДДД по другому не вышло, хотя я не гений компьютерный
Вот тут то тебя все Macо-еды и заклюют))
http://satme.com.ua - мой проект спутниковых телефонов
http://a-dim.com.ua - мой проект домов

Nightingale

  • BlackSun
  • Baron
  • *****
  • Сообщений: 974
  • Карма: +68/-71
  • Client Dev.
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #5 : Октября 04, 2013, 01:53:07 pm »
Вчора робив пробний політ з кроссовера, клієнт оновився нормально, шрифти підійшли, клієнт не полетів по стандартній проблемі клієнтів з Interlude по ГФ(для тих хто в курсі, привіт від orean.vxd)
Ця помилка не залежать від сервера безпосередньо(хоча я можу помилятись), але змінивши підхід її можна обійти, тому лише лишається питання чи є сенс з нею боротись?) Тобто якщо перебю цю помилку, чи пустить захист серверу мене безпосередньо до гри?
В нас є можливість перевіряти клієнти на різних системах, тому я попробую покопати в цьому напрямку, але не обіцяю.
На даний момент ми використовуємо чистий клієнт від євро офа з деякими модифікаціями скріптів і локалізації - це не те, що може давати збій на системах типу він8, мак і т.д. (на відміну від наших попередніх клієнтів)

Але боюсь, якщо клієнт і вдасться запустити, то система захисту може не працювати на маку :(
Це треба тестити і уточнювати в наших програмістів, бо мені, як клієнт деву, система захисту буде подаватись вже в запакованому вигляді.

Bennington

  • Knight
  • ****
  • Сообщений: 320
  • Карма: +33/-49
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #6 : Октября 04, 2013, 03:51:17 pm »
короче, установил на мак винду. хДДД по другому не вышло, хотя я не гений компьютерный
норм, это по нашему  ;D
Недосказанность - это как...

Bouncer

  • Vagabond
  • *
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #7 : Октября 04, 2013, 04:36:23 pm »
В нас є можливість перевіряти клієнти на різних системах, тому я попробую покопати в цьому напрямку, але не обіцяю.
На даний момент ми використовуємо чистий клієнт від євро офа з деякими модифікаціями скріптів і локалізації - це не те, що може давати збій на системах типу він8, мак і т.д. (на відміну від наших попередніх клієнтів)

Але боюсь, якщо клієнт і вдасться запустити, то система захисту може не працювати на маку :(
Це треба тестити і уточнювати в наших програмістів, бо мені, як клієнт деву, система захисту буде подаватись вже в запакованому вигляді.

Захист євроофа програмісти данних емуляторів вже давно обійшли, тому за часів ХФ маководи без проблем літали на офіційному сервері  :)
Вся проблема там в тому що треба було замінити кілька файлів, таким чином вимкнувши ГГ)))
Чисто теоритично за таке мусили б летіти бани, але за весь час серфування інтернетом на цю тему не знайшов жодної особи яка б користувалась таким методом  і була в бан списках. Особисто я не зловив жодного  :)
Набагато більшу проблему роблять деякі персональні сервери, на яких ГМи використовують свої особисті коди захисту, і спеціально вимикають ГГ. В цьому випадку це гра в рулетку, часом канає, а часом ловиш кріти при будь якому русі на такі сервери.

Буду дуже вдячний якщо якась інформація буде відома з цього приводу!
Також дякую за розгляд справи впринципі  :)


eoLies

  • Heir
  • ***
  • Сообщений: 122
  • Карма: +14/-27
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #8 : Октября 04, 2013, 07:05:12 pm »
Интересно Линукс норм схавает?
Sex\Punish

Bouncer

  • Vagabond
  • *
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #9 : Октября 04, 2013, 07:07:30 pm »
Интересно Линукс норм схавает?
Якщо з під вайна на Mac OS X піде - значить на Лінуксі також :)

Nightingale

  • BlackSun
  • Baron
  • *****
  • Сообщений: 974
  • Карма: +68/-71
  • Client Dev.
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #10 : Октября 04, 2013, 07:50:09 pm »
Да, ГГ в нас вбитий - моя помилочка. Вбитий на рівні ядра, без додаткових патчів. Зараз клієнт голий = без захисту.

Bouncer

  • Vagabond
  • *
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #11 : Октября 04, 2013, 07:56:54 pm »
Да, ГГ в нас вбитий - моя помилочка. Вбитий на рівні ядра, без додаткових патчів. Зараз клієнт голий = без захисту.

Дякую за інформацію  :) Вже качаю клієнт, буду пробувати зайти з під вайна

Bouncer

  • Vagabond
  • *
  • Сообщений: 6
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #12 : Октября 04, 2013, 09:35:35 pm »
Спробував запустити з під вайна - знову вперлось в помилку драйвера oreans.vxd. Якщо ГГ у Вас і так відключений, тоді не знаю що з цим робити(
Пошукаю ще щось в інтернеті.
Якщо що, намагаюсь запустити з Mac OS X 10.6.8

До речі, на сайті вайна пишуть що дана версія Л2 запускається на лінуксі без проблем, якщо комусь цікаво можете пошукати, або напишіть сюди я скину посилання



TAPAKAH

  • Vassal
  • **
  • Сообщений: 54
  • Карма: +4/-26
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #13 : Октября 04, 2013, 10:52:30 pm »
Интересно Линукс норм схавает?

FC19 x64 с пол пинка пошла.  в теме с багами даже скрин выкладывал)

eoLies

  • Heir
  • ***
  • Сообщений: 122
  • Карма: +14/-27
    • Просмотр профиля
Re: інші ОС
« Ответ #14 : Октября 05, 2013, 01:34:47 pm »
Спасибо кто ответил про Линукс =)
Буду пробовать ближе к старту.
Sex\Punish